Přeskočit na hlavní obsah

Automatická pračka Electrolux EWF1497HDW

EWF1497HDW-PSEEWM120P000087

 

Předem plněná pračka.

Vysoce energeticky úsporná A+++-10%.

S velkým plnícím XXL otvorem.

1400 ot./min., 9 kg.,

Velký LCD displej, tichý Invertor motor – záruka 10 let, funkce páry – Bavla,Syntetika,Osvěžení.

Time Manager(zkracování času praní v několika krocích), funke My Favorite(uložení oblíbených programů),

Auto OFF zapínací tlačítko, speciální AQUA Control přívodní napouštěcí hadice,

Klapka na tekuté prášky v násypce,  zajímavý a oblíbený program 50°C,

Ukazatel doporučeného množství prádla v Kg. na LCD displeji,

Hloubka 60.5 cm, Šířka 60cm, Výška 85 cm, Objem bubnu 82 l,
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost při praní: 51 dB
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB
Hmotnost: 78.3 kg
Barva: bílá, dvířka stříbrná
Počet programů: 15
Eco ventil
Spotřeba el. energie: 188 kWh
Příkon: 2200 W
Spotřeba vody cca. 63 l
Regulace spotřeby vody: ano, Technologie Fuzzy Logic reaguje na množství náplně podle nasákavosti prádla
Odložený start: ano
Bezpečnostní pojistka: ano, dětský bezpečnostní zámek

 
Profesionální systémy praní prádla značky Electrolux používají k osvěžení jemných kusů prádla a k odstranění pomačkání páru. S touto pračkou to můžete i vy. Naše parní programy šetrně vyhladí zmačkání a odstraní pachy, a mnoho kusů oblečení je tak opět připraveno k nošení za opravdu krátkou dobu. Ostatní prádlo se navíc daleko snadněji žehlí.
Profesionální systémy pro praní prádla značky Electrolux dokážou přizpůsobit délku každého cyklu. Díky funkci řízení času můžete také přesně určit, jak dlouho bude daný cyklus trvat – a obléci si tak na sebe, co chcete, kdy chcete. Cyklus můžete upravit podle toho, kolik máte času. A díky funkci EcoInfo™ můžete zároveň bedlivě sledovat vaši úsporu energie. Ujistěte se, že se praní prádla vejde do vašeho rozvrhu. Díky řízení času můžete nastavit cyklus tak, aby vaše prádlo bylo připravené přesně, kdy to požadujete.
S funkcí Moje oblíbené můžete vaše oblíbené nastavení používat u všech náplní – a můžete je i okamžitě spustit. Stačí uložit vámi upřednostňovanou kombinaci programů a nastavení. Při příštím použití pračky je lze spustit přímo stisknutím jediného tlačítka.
Tato pračka využívá profesionální technologie společnosti Electrolux, a má díky tomu dobrou energetickou účinnost. Spotřebuje o 10 % méně energie než pračky třídy A+++.
Perte malé náplně prádle, aniž byste plýtvali vodou či energií, energetická účinnost znamená použití optimálního – ani většího ani menšího – množství energie pro vykonání určitého úkonu. Tato důmyslná pračka automaticky přizpůsobí cyklus tak, aby odpovídal až 9 kg náplním prádla. Díky tomu pokaždé spotřebuje to nejvhodnější množství energie a vody i u velmi malých náplní.
Profesionální spotřebiče Electrolux velmi využívají invertor motory. S touto pračkou můžete také využívat našich zkušeností s touto technologií, jelikož je rovněž vybavena invertor motorem. Jde o přímo elektronicky řízený motor, který již nepoužívá poruchové uhlíky ap. Spotřebič díky tomu dosahuje skvělých výsledků při minimální spotřebě energie a prakticky v tichosti.

 

 

 

 

Cena: 15.390,- (18.170,-)

Ostatní produkty v akci


Kontaktní formulář

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a informací o právě probíhajících akcích vyplněním Vaší emailové adresy do výše uvedeného formuláře.

Co o nás říkají naši klienti

  • Během roku 2007 jsem si ve firmě SAPP zakoupil novou pračku Zanussi, kterou se mi podařilo nedávno poškodit. Špatně dovřená...Petr, Příbram, Publikováno: 7.5.2010
  • Dobrý den, nedávno jsem si u vás zakoupil pračku a tímto bych vám chtěl zpětně poděkovat za vynikající přístup, vysvětlení...Ondřej, Příbram, Publikováno: 8.11.2017
  • V prosinci 2017 jsem u Vás koupil pračku. Byl jsem mile překvapen profesionálním jednáním jak prodavačky tak servisních pracovníků vaší...Jan, Dobříš, Publikováno: 2.1.2018

zobrazit reference »