Přeskočit na hlavní obsah

Co o nás říkají naši zákazníci?

Máte zkušenost s nákupem v naší prodejně? Využili jste našich služeb v oblasti návrhu kuchyní či servisu? Spokojenost zákazníka je naší prioritou, proto o Vás rádi uslyšíme, jak v případě pozitivní zkušenosti, tak v případě negativní zkušenosti. Vaše názory nám můžete sdělit na jakýkoliv z našich kontaktů.

 

Servis Příbram Sapp – pochvala za servis – sušička prodloužená záruka na motor 10 let – vše servis vyřešil a opravil a sušička běží dál, jsme spokojeni a další spotřebiče nakoupíme už jen v Příbrami v Sappu.

Lukáš, Kňovice, Publikováno: 11.5.2024

Dobrý den.

Rádi bychom touto cestou vyzdvihli profesionalitu vašeho zaměstnance pana Daniela. Jeho přístup a ochota při našem výběru elektrospotřebičů byla příkladná. Přáli bychom si, aby takových prodavačů bylo více.

Vaši dlouholetí zákazníci Marie a Miloslav.

 

 

 

Marie a Miloslav, Rožmitál pod Třemšínem, Publikováno: 11.5.2024

Vyjádření pochvaly

 

Vážení, 

 

ráda bych tímto vyslovila velkou pochvalu a poděkování za velmi příjemný přístup všech pracovníků firmy SAPP – obchod s. r. o. Před několika dny jsem potřebovala vyřešit poruchu sušičky, nakonec z toho byla i koupě nového přístroje. Veškerá činnost s tím spojená (oprava, nákup, dovoz a instalace) proběhly bez jakéhokoliv problému, všichni zaměstnanci byli příjemní a vždy měli ty správné informace.

 

Vaše firma je dlouhodobě jedna z nejlepších, se kterými jsem se setkala. 

 

S pozdravem

 

Ing. Marika 

 

 

 

 

 

Marika, Konětopy, Publikováno: 6.11.2023

Chtěli bychom tímto moc poděkovat firmě SAPP, porouchala se nám myčka, paní na telefonu velice příjemná, ochotná. Technik p. KUBATA JAN, ochotný, příjemný, okamžitě závadu profesionálně řešil. Ze SAPPU máme všechny spotřebiče a i v minulosti jsme byli vždy spokojeni. Pan JAN KUBATA je člověk, který své práci rozumí a vždy ochotně poradí a opraví, je to člověk na svém místě. MOC DĚKUJEME.

 

Marie a Karel, Hvožďany.

Marie a Karel, Hvožďany, Publikováno: 14.6.2023

Dobrý den,

 

jsem velmi spokojená s prací Vašich zaměstnanců, kteří mi dnes zapojili myčku. Také mi vyhovovalo průběžné jednání s prodejnou.

 

S díky a s pozdravem

 

Jana

 

Jana, Příbram, Publikováno: 12.11.2021

Dobrý den,

dnes nákup elektro, nečekal jsem v této těžké době tak milý přístup a rychlý nákup i s montáží. Paní prodavačka úžasná. Děkujeme celému týmu.

S pozdravem Rudolf.

Rudolf, Příbram, Publikováno: 12.3.2021

Dobrý den,

dnes mi Vaši pracovníci přijeli namontovat digestoř, zapojili pračku a přidělali novou lištu na kuchyňskou linku. Chtěla bych je pochválit za rychlou a skvěle odvedenou práci! Všechny mé dotazy zodpověděli, byli milí a práce jim šla pěkně od ruky. Všechno, co potřebovali si přivezli, i pantofle měli. :o)))

Děkuji za skvělý a rychlý servis, na který jsem v Sappu byla vždy zvyklá a jsem moc ráda, že prvotřídní služby nabízíte stále!

Květa 

 

Květa, Příbram, Publikováno: 11.2.2021

Dobrý den, chci Vám písemně poděkovat za Vaše služby, byly úžasné. Paní prodavačce děkuji za rychlé jednání, ochotu a vstřícnost při výběru zboží a jeho doručení na místo určení a mladým pánům děkuji za doručení nové pračky, za její montáž a za seznámení s  její obsluhou (návody k obsluze nejsou moje silná stránka) a také za odvoz staré pračky. Úžasné služby. Ochota a příjemné, vstřícné, profesionální jednání, dnes tak vzácné.

 

Děkuji Eva

 

Moc děkujeme SAPP.

 

 

Eva, Drahenice, Publikováno: 23.11.2020

poděkování

Dobrý den,

chceme tímto poděkovat Vaši firmě. Dne 21.7.2020 jsme si u Vás byli objednat myčku nádobí, mluvili jsme s panem majitelem, skvělý člověk, profesionál, člověk na správném místě nám vše trpělivě a dostatečně vysvětlil a poradil, opravdu úžasný člověk, který své práci rozumí. Moc děkujeme.

Dne 27.7.2020 nám byla myčka dodána, mladí muži opět vše vysvětlili, zapojili, byli velice příjemní a ochotní.
Již z Vaší firmy SAPP máme pračku a lednici. Vždy vše proběhlo v pořádku, děkujeme.

Přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Marie a Karel Hvoždany.

 

 

 

 

Marie a Karel, Hvoždany, Publikováno: 28.7.2020

Chtěli bychom tímto poděkovat firmě SAPP za skvěle odvedenou práci při realizaci naší nové kuchyně. Designérka perfektně vypracovala projekt podle našeho návrhu. Její odborné znalosti, smysl pro estetiku, detail a praktičnost přispěly velkou měrou k tomu, že kuchyň absolutně splňuje naše představy. Při každém jednání byla velmi ochotná a trpělivá. A třešnička na dortu? Montážní tým! To byl koncert pro čtyři ruce! Být divákem při tomto představení byl opravdu skvělý zážitek. Montér se svým spolupracovníkem odvedli přesnou a čistou práci.

Milan a Alena

Mariánské Lázně, duben 2019

 

Děkujeme moc za krásnou pochvalu. Team SAPP Příbram.

 

 

Milan a Alena, Mariánské Lázně, Publikováno: 01.04.2019

Dobrý den,

rádi bychom celému týmu SAPP touto cestou poděkovali za realizaci naší kuchyně. Když jsme v srpnu do studia přišli, netušili jsme, jak velmi budeme v listopadu spokojeni. Ujala se nás skvělá paní, která rychle pochopila, oč nám jde, rychle se snažila s naší představou a na další schůzce jsme tak dostali do rukou přesně takový návrh, který jsme si vlastně od začátku představovali. Byla velmi profesionální a věcná, domluvili jsme se tedy na realizaci. Od té doby šlo vše jak na drátkách. Do 8 týdnů jsme kuchyň měli doma a do dalších 14 dnů už nám stála hotová. Za její konečnou realizaci moc děkujeme panu montérovi a jeho kolegovi. V dnešní době je obdivuhodné, že jsou stále lidé, na které je 100% spolehnutí a u kterých jste si jistí, že vědí, co dělají. Kuchyň nám stojí doma, provedená do posledního detailu, přesně tak, jak bylo na obrázku a jak jsme si představovali. Dost oceňujeme i to, že mají zkušené specialisty na spotřebiče a jejich vlastní servis.

Ještě jednou moc děkujeme a přejme hodně spokojených klientů.

Eva a Pavel.

Eva a Pavel , Dlouhá Lhota, Publikováno: 22.11.2018

poděkování

Dobrý den,

chtěli bychom tímto poděkovat dvěma mladým mužům (jména bohužel neznáme),
kteří nám dne 18.10.2018 přivezli pračku, jejich perfektní, slušné a ochotné chování se
dnes opravdu málo vidí. Vše vysvětleno, zapojeno, poučeno na profesionální úrovni.

Moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

S přáním hezkého dne.

Děkujeme moc za potěšující referenci, tým SAPP Příbram.

Karel a Marie, Hvožďany, Publikováno: 19.10.2018

V prosinci 2017 jsem u Vás koupil pračku. Byl jsem mile překvapen profesionálním jednáním jak prodavačky tak servisních pracovníků vaší firmy, mnoho podnikatelů by se mohlo od Vás ještě hodně učit!

Všem Vás mohu jen doporučit.

Děkujeme. 🙂

Jan, Dobříš, Publikováno: 2.1.2018

Dobrý den,
nedávno jsem si u vás zakoupil pračku a tímto bych vám chtěl zpětně poděkovat za vynikající přístup, vysvětlení všech kladů i záporů každého modelu. Po koupi pračky rovněž proběhla montáž, vyzkoušení prvního provozu na místě.
Vše probíhalo s naprostou spokojeností. Všechny doklady připravené, takže proběhlo jen předání a za chvíli bylo vše hotovo.

Ještě jednou děkuji.

Ondřej, Příbram, Publikováno: 8.11.2017

Poděkování!

 

Dobrý den vážená společnosti SAPP,

 

chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za naprosto profesionální přístup ke mně, jako k zákazníkovi, při výběru a koupi nové elektrické trouby. Vše začalo už na prodejně, kdy se mi maximálně a trpělivě věnoval nejen pan prodavač, ale i pan majitel! A pokračovalo to při montáži u nás doma. „Hoši“ přijeli v čase, tak, jak bylo domluveno, byli velmi slušní,  demontáž staré trouby a instalace nové proběhla v naprostém pořádku, vysvětlili potřebné informace, měli připravené doklady, nezbylo po nich ani smítko nečistoty! Prostě super, vřele doporučuji všem. Opravdu jsem si s  firmou SAPP připadala jako „náš zákazník, náš pán“.

 

Ještě jednou velice děkuji.

 

 

Dobrý den, děkujeme za příjemně potěšující referenci! 🙂

 

 

 

 

Jana, Žežice, Publikováno: 28.3.2017

Dobrý den, je čas vrátit se zpět na stránky recenzí ohledně nákupů v prodejně SAPP. Museli jsme naší oblíbenou prodejnu navštívit v tomto roce již 3x, neboť po 20-ti leté službě našich starých spotřebičů odcházejí nyní všechny najednou. V únoru jsme byli koupit troubu a varnou desku.

Ráda bych zde vyzdvihla obětavost nejen celého personálu, ale i pánů majitelů, kteří se nám věnovali velmi ochotně jěště dlouho po zavírací době.

Přestože jsme několikrát řekli, že je pozdě, že přijdeme druhý den (jsem též prodavačka a vím tedy, že sice je fajn mít spokojeného zákazníka, nicméně i prodavač je člověk, který má rodinu a svůj osobní život…) , ale oni stejně trvali na tom, že je to v pořádku a že s námi dořeší výběr trouby i varné desky. Pánové, děkujeme! 🙂

O tom, že zboží je perfektní, servis naprosto neskutečný, a fofr, kterým se vše vyřizuje je bez debat ojedinělý není pochyb. Dále bychom chtěli poděkovat za včerejšek. V 11 hodin se nám rozbila naše stará lednice. V 11,30 hod jsme byli v obchodě vybrat novou a před 13-tou hodinou téhož dne jsme již měli vzorně zapojenou a předvedenou krásnou novou lednici v dokonce akční ceně.

Klobouk dolů, SAPPe, jste skvělá prodejna s profesionálními znalostmi toho, co prodáváte.

Děkujeme!

Šárka, Jince, Publikováno: 31.8.2016

Během minulého roku jsme ve firmě SAPP zakoupili pračku. Byli jsme naprosto nadšení profesionalitou všech zaměstnanců. Jejich osobní postřehy k výrobkům i profesionální výklad a v neposlední řadě příjemný až přátelský přístup k zákazníkovi nás naprosto ohromil. Na základě toho všeho jsme si nechali poradit, která pračka je vhodná právě pro naše potřeby a ihned zakoupili. Velmi mě též potěšilo, že mají v prodejně zapojené spotřebiče na elektriku (to není všude běžné) a díky tomu prakticky předvedou vše, co je dobré vidět. Jak velké překvapení nás čekalo, když se opravdu naprosto bez problémů uskutečnil i převoz pračky k nám domů, odvoz naší staré pračky, profesionální zapojení a předvedení přímo na místě. I pání montéři přesně věděli co dělají a s přátelským přístupem nám ukázali všechny přednosti výrobku a upozornili na různé novinky a „vychytávky“ nové pračky oproti naší staré… Nyní potřebujeme koupit troubu. Proto jsem si na prodejnu SAPP opět vzpomněla a naše první kroky povedou rovnou tam. Moc se k Vám těšíme.

Děkujeme! SAPP

Šárka, Jince, Publikováno: 20.1.2016

Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci na kuchyni, kterou jste nám realizovali a to od počátku až do konce. Mám z ní opravdu velkou radost a nikdy by mne nenapadalo, že v panelákovém bytě budu mít kuchyňskou linku, kde nevyužiji všechny skříňky a ještě mi zbyde spousta místa. I návštěvy ji velmi chválí. Od nás máte jen ty nejlepší reference. Přeji Vám mnoho spokojených klientů.

Dana, Praha, Publikováno: 5.12.2014

Chtěla bych Vám poděkovat tímto za skvělé služby SAPPu, které mě poskytli Vaši zaměstnanci. Dne 15.12.2013 jsme u Vás zakoupili ledničku, druhý den přivezli a instalovali. Úžasné chování, děkuji za ně, jsou báječní.

Marie, Příbram, Publikováno: 21.1.2014

Při rekonstrukci bytu jsme oslovili zaběhlou firmu SAPP – Příbram s tradicí prodeje renomovaných českých výrobců kuchyní. Bylo nám nabídnuto nezávazné zpracování 3D návrhu spolu s možnostmi řešení naší kuchyně v široké paletě barev, materiálů a spotřebičů dle našich požadavků. Při rekonstrukci bytu nás navštívilo několik druhů řemeslníků, ale u žádných z nich jsme se nesetkali s tak vstřícným a profesionálním přístupem jako u zaměstnanců firmy SAPP a to od návrhu přes realizaci až po následný záruční, pozáruční servis. Nechat si udělat kuchyň v SAPPu byla pro nás radost a ne starost.

Alena, Příbram, Publikováno: 2.11.2012

Před 15 lety jsem si u firmy SAPP zakoupil pračku se sušičkou. Tuto firmu jsem si vybral, protože kromě prodeje zajišťovala i odvoz, zapojení a vlastní záruční a pozáruční servis. Jejich služby jsem několikrát využil, protože vše fungovalo tak, jak bylo slíbeno. To nás nyní, když jsme se s manželkou rozhodli pro pračku novou, opět přivedlo do SAPPu. To, proč jsem se rozhodnul moji zkušenost uveřejnit, je absolutní spokojenost nejen s cenou, odvozem, zapojením a likvidací staré pračky, ale i to, že po prvním vyprání prádla se potvrdily všechny přednosti tohoto výrobku, kvůli kterým jsme si u SAPPu nechali poradit, proč právě tuto pračku.

Roman, Příbram, Publikováno: 14.3.2011

Během roku 2007 jsem si ve firmě SAPP zakoupil novou pračku Zanussi, kterou se mi podařilo nedávno poškodit. Špatně dovřená dvířka bubnu způsobila uvíznutí prádla mezi bubnem a topným tělesem, přetržení hnacího řemenu a s pračkou v podstatě nešlo hnout. Obrátil jsem se tedy na servis firmy SAPP, kde jsem si obratem domluvil návštěvu servisního technika, který vyměnil poškozené součástky a problém k mé plné spokojenosti vyřešil.

Petr, Příbram, Publikováno: 7.5.2010


Proč právě SAPP?

  1. více než 25 let zkušeností
  2. odborný prodej
  3. záruční a pozáruční servis
  4. ucelený výběr spotřebičů
  5. odvoz a odborné zapojení
  6. speciální cenové akce
  7. prodloužená záruka
  8. spotřebitelské úvěry